Neden

ile çalışmalısınız?

Toplantı Organizasyonları
– Meeting Services –

Toplantı organizasyonlarınızda kurumunuzun istekleri doğrultusunda ihtiyaçları belirledikten sonra, mekan, bölge ve tesis alternatifleri ile birlikte organizasyon bütçesini çıkartıp detaylı bir teklif halinde sizlere sunuyoruz.

Motivasyon Organizasyonları
– Incentives-

Eğitim ve motivasyon organizasyonlarınızı ayrıntılı olarak planlamasını yapıyor, tüm teknik donanımızla ve kalifiye personelimizle etkinlik organizasyonunuza çözüm ortağınız oluyoruz.

Kongre Hizmetleri
– Congress Services –

Profesyonel ve deneyimli kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile ulusal ve uluslar arası toplantı ve kongre organizasyonlarını başarı ile hayata geçiriyoruz.

Özel Etkinlikler
– Events –

İş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığı kurumların özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitlenebilen özel etkinlik çözümleri sunuyoruz.

ETKİNLİKLERİNİZDE MÜKEMMELE ULAŞMAK İÇİN…

Gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin iyiye değil mükemmele ulaşması için etkinliklerimizi teknik, mekan, creative, sosyal medya ve insan kaynağı gibi hizmetlerimizle desteklemekteyiz.

Etkinliklerin, bizim ve birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızın oluşturdukları takım ruhuyla birlikte A’dan Z’ye sorunsuz bir şekilde yönetilebilmesi için biz buradayız…

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Pimarks etkinlik yönetimi konusunda uzmanlaşarak kurumlara, düzenlemek istedikleri etkinliklerde kurumun istekleri doğrultusunda ihtiyaçları belirledikten sonra, mekan, bölge ve tesis alternatifleriyle birlikte etkinliklerinizde ihtiyaç duyulan tüm alanlarda çözüm ortağınız olarak çalışır. Pimarks, Teknik, Kreatif, Mekan, İletişim konularında etkinliklerinizde hizmet verir.

ETKİNLİK DANIŞMANLIĞI

Pimarks etkinlik danışmalığı hizmeti ile müşterilerinin kurumsal kimliklerini çok iyi analiz ederek, kurum kültürünü öğrenip, marka hedefleri doğrultusunda stratejik etkinlik çalışmaları gerçekleştirir. Kurum düzenlemeyi planladığı etkinliklerde markalar için rehberlik görevini profesyonel olarak üstlenirler. Kurum etkinlikleri için gerekli olana her olanağı sağlar ve ekstra maliyet yükünü minimuma indirmek için çalışır. Bu sayede kurumun zamandan ve maliyetten tasarruf etmesini sağlar.

ETKİNLİK PAZARLAMASI

Pimarks etkinlik pazarlaması hizmeti ile, çalıştığı kurumun ürün ve hizmetini çok iyi analiz ederek, doğru hedef kitleye hitap eden profesyonel etkinlik önerilerinde bulunur. Hedef kitle ile markanın birebir ilişki kurabilmesine olanak sağlayan etkinlik fikirleri ile kurumun pazarlama faaliyetlerine destek sağlar. Kurumun ürün ve hizmetini tanıtacak, marka değerini artıracak etkinlik çözümleri ile hedef kitleye doğrudan ulaşabilen bir pazarlama etkinlikleri düzenler.

Sizin için etkinliklerinizde dikkat ettiğimiz püf notkalar!

 • ODAKLANMA - KONSANTRASYON

  Etkinlik yönetimi, ciddi ve planlı çalışmayı içerir. Bu nedenle de ilgili kişinin etkinliğin bütün aşamalarını takip edebilen, etkinliği önemseyen ve görev edinen biri olması gerekir. Pimarks, sizin için etkinlik yönetim sürecinde genç ve dinamik ekibi ile bu görevi sizin için üstlenmektedir.

 • HEDEF ODAKLI YAKLAŞIM

  Etkinliğin, süreç boyunca hedefine uygun ve hedefe ulaşabilmek için o doğrultuda yönetilmesi gerekir. Pimarks, etkinliğinizin doğru hedef kitle belirlenmesi ve ulaşılması konusunda tecrübesiyle yanınızda yer alıyor.

 • MEKAN KEŞFİ

  Etkinliğin yapılacağı yer, başarılı bir etkinlik için önemlidir. Etkinlik amacına, davetli sayısına, görsel hazırlığa, konuma, bütçeye uygun bir mekan bulunması ve görsellikle zenginlik kazandırılması önemlidir. Pimarks, etkinlikleriniz için doğru mekan seçimi ve mekanın etkinliğe özel olarak hazırlanması sağlıyor. Bütçenize uygun mekan alternatifleri sunarak, etkinliğinizi amacına uygun şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

 • KONTROL LİSTESİ

  Etkinlik süresince yapılan çalışmalar için kontrol sistemi oluşturulmalı, yapılacak çalışmalar ve yapılması gereken tarihler belirlenmeli ve kontrol listesi üzerinden sürekli kontrolü gerçekleştirilmelidir. Pimarks, tüm organizasyon sürecinde sürekli olarak sizinle iletişimde kalarak organizasyonunuz kusursuz hayata geçirilmesi için sizinle birlikte çalışıyor.

 • İKİNCİ KONTROL LİSTESİ

  Etkinlik kontrol sisteminin iyi çalışabilmesi için ikinci bir kontrol listesi daha yapılmalı ve titizlikle takip edilmelidir. Pimarks, etkinlik öncesinde ve sırasında yapılması gerekenleri, sizin istekleriniz doğrultusunda eksiksiz hayata geçirilmesi için oluşturduğumuz kontrol listeleri ile eksiksiz hayata geçiriyor.

 • DETAY YÖNETİMİ

  Etkinliklerin en önemli aşaması detaylardır. İyi bir etkinliğin sırrı detaylarda gizlidir. Bu nedenle de detaylar, çok iyi takip edilmeli, uygulaması kontrol edilmelidir. Pimarks, sektörde edindiği tecrübesiyle, sizlere etkinliklerinizin mükkemele ulaşması için tüm detaylarını anlatarak ile tavsiyeler vermektedir.

 • EMPATİ

  Etkinliğin oluşumunda kendimizi izleyici/konuk yerine koymamız, hedefe ulaşmamızı kolaylaştıracaktır. Daha iyiyi yakalayabilmeli, daha iyiyi yapabilmeliyiz. Zaten organizasyonların da sürekli daha iyiyi araması gerekir. Pimarks, size tüm yönleriyle organizasyon sürecini ve etkinlik anını doğru soru ve cevaplarla canlandırmasını yaparak, tüm alanlarda empati kurarak eşsiz organizasyonlarda yanınızda yer alıyor.

BİZİ TERCİH EDEN KURUMLAR