Pimarks’a Hoşgeldiniz!

pimarks-iconPimarks Event Management, 2011 yılı Ekim ayında sektörün içerisinde yetişen kişiler tarafından kurulmuş olan, iş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığı kurumların özeliklerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitlenen ürünler ve hedefler sunmayı amaçlayan bir etkinlik yönetimi şirketidir. Sektörüne yeni, yaratıcı çözümler üretmek ve uygulamak amacıyla kurulan etkinlik yönetim şirketi, Türkiye başta olmak üzere yurt dışına da yaptığı etkinlikleriyle büyümeye devam eden genç ve dinamik bir şirkettir.

Pimarks, iş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığı kurumların özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitlenebilen ürünler ve çözümler sunuyor. Genç, dinamik ve deneyimli ekibi ile, doğru parçaları bir araya getirerek müşteri memnuniyeti odaklı, yenilikçi, yaratıcı ve profesyonel işler ortaya çıkarmaktadır.

Biliyoruz ki, doğru planlanmış ve doğru yönetilmiş etkinlikler kurum ve kuruluşlarınızın kurumsal kimliklerine değer katacaktır. Pimarks, sizin için, yenilikçi dünyayı takip eden etkin ve sonuç odaklı stratejileriyle sizlerin hayal ettiğini hayata geçiriyor. Müşterileri ile birlikte başarıyla yürütülen organizasyon ve etkinliklerle hızla büyümeye devam etmekte.

Bayi Toplantıları, eğitim ve motivasyon toplantıları, konferans ve seminerler, açılış etkinlikleri, lansman etkinlikleri, gala geceleri ve şirket yemekleri, kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonları, konserler, festivaller, proje planlama ve yönetimi gibi kurumsal etkinlikleriniz hedef ve stratejileriniz doğrultusunda planlanarak, Pimarks tarafından uygulamaya geçiriliyor.